Profesjonalne układanie kostki brukowej

Kilka słów o nas...

Przedsiębiorstwo LATO-BRUK, Eugeniusz Latosiński która wcześniej znana była jako firma LARO S.C. Piotr Romanow i Eugeniusz Latosiński powstała 2001 roku.

Od 2001 roku czyli początku istnienia firmy, specjalizujemy się w układaniu nawierzchni z kostki brukowej. Zajmujemy głównie budową ulic i parkingów, co robimy w bardzo szybkim tempie dzięki maszynowemu układaniu kostki. Montujemy automatyczne systemy nawodnienia, drenaże oraz przygotowujemy tereny zielone.

W 2018 roku nastąpił przełom firmy wspólnicy LARO podjęli decyzje o rozstaniu i kontynuowaniu prac na własny rachunek. Od tego momentu firmie Lato – Bruk nastąpił dynamiczny rozwój, poszerzyliśmy zakres prac oraz zainwestowaliśmy w nowoczesny park maszynowy. Ciągle dostosowujemy przedsiębiorstwo do zmieniającego się rynku tak by móc sprostać najtrudniejszym zadaniom.

Dzięki wysokim kwalifikacjom, specjalistycznemu sprzętowi i rozbudowanym zakresie usług możemy Państwu zaoferować kompletną ofertą, zarówno dla dużych inwestorów jak i dla indywidualnych klientów.

Współpraca z renomowanymi producentami takimi jak Libet, Kostbet, Fabruk czy Semmelrock zapewnia najwyższą jakość używanych materiałów.

Bardzo dobra organizacja pracy, jakość wykonanych prac i terminowość – te cechy wyróżniają nas i gwarantują Państwa zadowolenie.

Zapraszamy do współpracy!